My family...

16. února 2014 v 20:17 | Me :3 |  Me :3
Hi my darlings!
Opravdu mě potěšilo, že na můj blog někdo chodí, včera jsem napsala jen jeden článek, ale za to tam bylo 8 komentářů!A to je pro mě opravdu dost! Potěší...Ohledně předchozího článku "Crazy day.." mamka zatím na nic nepřišla, takže jsem za to ráda.. Ale přišla zase na něco jinýho na mou zeď napsala jsem tam malým písmem "Harry Styles is my dream I <3 he...Harry!" no jasně, že to tam uviděla...Tu díru v koberci jsem začmárala voskovkou! No, z dálky to nejde poznat, ale když se někdo podívá z blízky pozná to...Vypadá to trochu jak špinavý!Přemýšlela jsem o čem budu psát a rozhodla jsem se napsat o svých rodičích...Miluji je! Jsou to zlatíčka, jsem ráda, že mám tak skvělý rodiče...Ikdyž jo, jsou chvilky kdy jsem na ně naštvaná, ale někdy je docela chápu a někdy máme odlišný názory...Někdy se i hádáme, ale jsem jim vděčná za všechno co mi dali..Mám jeden z nejkrásnějších pokojíčku a to jen díky mým rodičům...Když jsem nemocná hrajeme spolu různý stolní hry a tak, jen abych se nenudila...Ikdyž mě někdy štve otec i máma občas, protože se hádáme...Já a taťka máme hádky ve stylu počítač,One Direction a o tom, že nic nedělám...1) Počítač- Jo, jsem na něm někdy docela často, ale jen teď, protože jsem nemocná, musím si dělat společnost počítačem! 2) One Direction- To prostě nezmění, miluji je a milovat je budu! On má na ně názor ten, že jsou to nagelovaný buzničky, ikdyž řekl, že mají dobrý písničky...3) Nic nedělání- Proč bych něco měla dělat, když není co...Nebo běž to hned udělat, proč? Když mám ještě čas..! Hádky s Mamkou jsou o maličkostech a blbostech! Nesnáším děcka kteří říkají "Zase mi volá ta pi*a matka, pi*a mi řekla, že musím domů! Asi se s toho poseru!" Jako tyhle děcka jsou fakt na facku, měli by si vážit toho co jim rodiče dávají a tak...Ikdyž jo někdy si taky v hlavě říkám do prdele taťko proč se chováš jak čur*k co všechny hejtuje (Vždycky po nějaké hádce), ale nikomu neříkám "Můj taťka je největší ču*ák na světě! "ne fakt ne, protože to není pravda...Nevím jestli mě chápete...Jen málo lidí mě pochopí!Myslím si, že mám, ale docela pěkný vztah mezi rodiči...Jen někdy to zkřípe :D Máte pěkný vztah mezi rodiči? Docela by mě zajímalo jak to v jiných rodinách chodí...?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dem-demilovato dem-demilovato | Web | 16. února 2014 v 21:26 | Reagovat

Ahoj :) Děkuji že jsi navštívila můj blog :) Jak povídky, tak i s Demi Lovato. :) Pokud stále chceš být Affs, tak stačí odpovědět na otázky
1, Jak se budeš podepisovat
2, O čem je tvůj blog
3, Jak často by jsi komentovala a koukala na můj blog
4, Adresa tvého blogu

2 veanies veanies | 17. února 2014 v 18:47 | Reagovat

Ahoj na našem blogu ještě nejsi zapsaná kvůli tomu že jsem si až ted uvědomila :D jinak já se svýma rodičema mám naprosto úžasnej vztah dělájí pro mě první poslední a někdy si ani neuvědomuji jak se vlastně já dobře mám..I dkyž někdy to taky zkřípne :D..

3 veanies veanies | 17. února 2014 v 18:47 | Reagovat

Ahoj na našem blogu ještě nejsi zapsaná kvůli tomu že jsem si až ted uvědomila :D jinak já se svýma rodičema mám naprosto úžasnej vztah dělájí pro mě první poslední a někdy si ani neuvědomuji jak se vlastně já dobře mám..I dkyž někdy to taky zkřípne :D..

4 S!mča S!mča | 4. března 2014 v 17:18 | Reagovat

Máš dobrý rodiče....:) U nás to skřípe hodně.Ale dneska jsem dostala od mamky 100 kč. Táta si totiž zlomil nohu a máma musí teď před mdž do práce nacelí dny.A ještě jsem dostala dalších 100 kč za školu..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama