Březen 2014

Jsem zase tu!

24. března 2014 v 15:48 | Me :3 |  Me :3
Ahoj lidi,
Tak jsem zase tady!
I když zase tajně....Takže to bude asi další z kratších článku...
Moc nevím o čem psát, ale chtěla bych vás přiblížit k tomu co tenhle měsíc zažívám...Je to peklo!
1) Neustálý hádky s rodiči, co se tyče napomenutí a mého chování...
Nemyslím si, že se chovám úplně nějak hrozně...No dobře přiznávám, že jsem to někdy přehnala, ale nemyslím si, že ne tak aby mi můj fotr řekl, že jsem kurva líná! Jako "Are you fucking kidding me?". Jsem fakt nasraná, no to je slabý slovo! Pamatuji si na dny kdy jsme byli super rodina, mohla jsem jim říct skoro všechno a teď? Už jim prostě nevěřím, jak oni nevěří mně, tak já nevěřím jim.Je to smutný a bohužel reálný, jak se může během jednoho dne takhle všechno změnit?Život je boj, no jo už to tak prostě bude...Život je krutej, ale každej přece nemůže mít život jako z pohádky...Neříkám, že s rodiči neprohodím ani jedno slovo, ale většinou je to téma "Tak co ve škole? " Pokud vím v Brně byl 22.3 1D sraz, strašně jsem tam chtěla, ale nemohla jsem....No jo už musím, jde Taťka....Mějte se hezky, aspoň vy si užitejte den!

Proč ne?

17. března 2014 v 15:49 | Me :3 |  Me :3
Ahoj Lidi!
Jelikož jsem tu tajně, bude to opravdu krátký článek..
Taťka dostal od Vodafone tablet a teď na něm jsem! Musím přiznat, že zrovna nejlépe se mi na něm napíše. Kvůli tomu napomenutí jsem dostala zaracha na počítač, tablet a z poloviny i na mobil...
Chtěla jsem se tak to omluvit všem ať už jsou to affs nebo čtenáři mého blogu, protože tu měsíc nebudu! Musím jít, každou chvíli přijde táta...Mějte se!

School...Go away!

13. března 2014 v 15:34 | Me :3 |  Me :3
Ahoj...Už jsem zase tu...
Poslední dobou nemám moc času, škola, kroužky, kamarádi, sport a na konec až počítač...Do školy toho je docela dost! Snažím se sportovat,chci mít dobrou postavu do plavek a začíná mě to i bavit!Včera jsem byla bruslit a dnes jdu zase..Pak i posiluji na břicho...a pomáhá to! Škola je, ale horší...Sice známky mám dobrý, ale poznámky...Mám asi napomenutí! Moc to nechápu jak já můžu mít napomenutí...Můj sexy učitel dějepisu mi řekl, že mi klidně zajistí i dudku..Takže O.K..Okey přiznávám, že tu jedniú hodinu jsem fakt bordel dělala, ale i tak...prostě stává se ze mě tak trochu rebel! Musím se tomu trochu smát, ale zroveň jsem z toho docela v prde*i, protože se kvůli tomu hádám s rodiči...Taťka řekl, že už se těší na třídní schůzky a pak se uvidí, ale mám si už nachystat mobil.Takže mi ho asi zabaví...Navíc teď ve fyzice, prostě jsem měla všechno hotový a tak jsem si vytáhla mobil a hrála jsem Flappy bird 2 (Jo, mám rekord 41 :D) No a učitel řekl "S čím si tam hraješ pod lavicou!", tak jsem mu ten mobil donesla a on řekl "Zítra si pro něj přijď!", s toho jsem byla taky docela v prde*i, protože den bez mobilu si nemůžu představit...Jsem na něm závislá...No a tak po hodině za ním příjdu a řeknu "Pane učiteli, takže pro ten mobil si mám přijít zítra?", upřímně myslela jsem si, že mi ho dá...Nevím proč, ale myslela a on řekl "Vem si ho, ale příště se radši uč!" a dal mi ho...To je asi vše co se teď docela zajímavého stalo! :D Jdu bruslit...Tak zatím ahoj! Mějte se!

Ticho mě zabijí....

10. března 2014 v 20:00 | Me :3 |  Mé názory
Už dlouho jsem nenapsala článek k tématu týdne...Takže jsem se rozhodla aspoň na tohle téma něco napsat...

Já ticho skoro neznám, kde jsem já tam je hluk!Pořád mluvím, směji se a když už tedy držím hubu tak mám hodně špatnou náladu.Když mám špatnou náladu, tak svět kolem mě jako kdyby nežil...Ráda rozdávám úsměv, protože je zadarmo.Ráda dělám lidi šťastný a mám ráda když někoho rozesměji.Když se nad tím tak zamýšlím opravdu ticho neznám!Ticho pro mě znamená i samotu, když jsem smutná a sama, tak je ticho nebo si pouštím smutný písničky...Hodiny ve škole....Znáte to trapný ticho v hodině a jediní vy si povídáte?Miluji hodiny dějepisu...Vždycky našeho sexy učitele naseru...Strašně mě to baví!Když se řekne ticho napadne mě nuda, špatná nálada, nervozita a někdy i škola.Nebo i okolí kde jsou děcka s kterýma se moc neznám, když jsem mezi děckama mezi kterýma se neznám nejsem to já...Není to jako kdyby ticho, ale jsem tam nesvá...A nevnímám je, vlastně přemýšlím před blbostma a slyším jen své myšlenky.Možná to zní namyšleně nebo tak, ale myslím si, že v naší třídě dělám takovou holku, která všechno totálně zabijí, prostě si myslím, že jsem takovej smíšek třídy, kterej všechny rozesměje!Vím, že teďka jsem odbočila od tématu, ale jen jsem tím chtěla říct, že já a ticho, to nejde dohromady...A když je teda ticho tak pustím písničky...Už musím...Musím se učit...Úkoly z matiky, češtiny, učení do dramaťáku...Nějakou roli :D Tak se všichni mějte!


Be Happy? Why not...

6. března 2014 v 16:08 | Me :3 |  Me :3
Sice se říká "Neber život tak vážně, stejně jednou umřeš..."
Ale jak? Já nemám návod nebo příručku na žij život...A ještě k tomu "be happy"...
Jak mám být šťastná, když mě trápí tolik věci a nejde na to zapomenout...Vzpomínky vymazat z života nejde, ikdyž některé z nich jsou krásné, ale na některé mám vzpomínky špatné...Když se tak dívám kolem sebe říkám si "Může být hůř..." ,nemyslím si, že jsem na tom nejhůř a rozhodně ani nejlíp...Vždycky bude něco co se lidem nebude líbit....Vždy bude věc kvůli které se dokáží rozbrečet...Protože je 1000 důvodů proč se smát, ale i proč brečet...Každý chce být šťastný, ale ne každý se "Happy Endu" dočká...Každý nemá to štěstí a splnit si svý sny, kdyby se mi jeden z mých snů splnil nehorázně bych si toho vážila...Byla bych nejšťastnejší člověk na světě, ale o tom si můžu nechat jen zdát.Je to divný, ale tento den mám dobrou náladu, vyjímka...Bohužel.Tenhle článek je docela "Crazy", protože polovinu toho to článku jsem psala když jsem měla smutnou náladu a teď?Když ho píšu super...1 z fyziky, jsem fakt šťastná, protože mi hrozila 5 :) ale je tu věc která mě pořád mrzí, hádka s "kámoškou", jí už se nedá říct kámoška...Já prostě, už se s tou holkou nechci bavit.NIKDY! Opravdu ji začínám nesnášet..Aby jste se v tom nezamotali K=nejlepší kamarádka, pro kterou bych snad udělala všechno. L=Holka kterou začínám nesnášet, na ni mi zbudou jen vzpomínky.Jde o to, že já se snažím udělat pro svou kámošku (K) první i poslední, chci aby byla šťastná! A prostě si myslím, že (L) "kámoška" jí ani mě nedělá v životě dobře.Chování (L) je už neomluvitelný, zase na mě dolíhá špatná nálada, na víc kamarádka (K) byla s (L) nejlepší kamarádka a teď? Si to (L) dost pos*ala, měla tak úžasnou kamarádku, protože (K) je fakt holka kterou zbožňuji a nesmírně si jí vážím...Mám ji nehorázně ráda...A navíc teď o tom ví celá třída...Hmmm zase já ta špatná...Přece (L) je ta nejmilejší a nejlepší holka na světě, teď se do toho nasrala ještě jedna holka, která mě teď asi nesnáší když jí (L) řekla ty pohádky a seriálky který si vymyslela...Zase já ta nejhorší! Ale víte co? Já to mám v pi*i na lehátku, já se na všechno můžu vysrat...Hádky s rodiči...Další věc která mě teď hrozně sere! Prostě nepopsatelný pocity vzteku!!! Ta super nálada už je fuč...Ale v 16:15 jdu k druhé nejlepší kamarádce (T), taky člověk pro kterýho bych se mohla přetrhnout...Miluji ji (jako kamarádku, (K) taky strašně miluji!Lepší je mít pár pravých kamarádek než hodně falešných kamarádek...Jsem ráda za ty dvě holky (K a T) a nehorázně si jich vážím a nechci je ztratit!A navíc mám partu která se skládá z pár kluků a mých BFF (T a K)....A nějaká (L) mi je u prdele...Nevím proč to sem píšu asi vás to ani nezajímá, ale potřebovala jsem napsat nějakam svý pocity! :) Dlouho jsem tady nebyla no...Tak po dlouhé době nějakej příspěvek!